RESULTATS 2-3 DE NOVEMBRE

FUTBOL-11:

2a. Regional Juvenil – Fase: Lliga – Grup: 13 – Jornada 6 

C.D. Contestano “B” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” 

0-1

 

2a. Regional Juvenil – Fase: Lliga – Grup: 11 – Jornada 6 

C.D. La Canal “A” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” 

0-1

 

Lliga Preferent Cadet – Fase: Lliga – Grup: 3 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” / U.E. L’ Alcudia “A” 

2-1

 

1a. Regional Cadet – Fase: Lliga – Grup: 5 – Jornada 6 

U. D. Carcaixent “B” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” 

0-2 

 

2a. Cadet “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “D” / L’Olleria C.F. “A” 

2-0 

 

2a. Cadet “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 6 

U.E. L’ Alcudia “B” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “C” 

0-5

 

Lliga Preferent Infantil – Fase: Lliga – Grup: 3 – Jornada 6

Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” / F.S. Picassent “A” 

2-0

 

1a. Regional Infantil – Fase: Lliga – Grup: 7 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “C” / C.F. At. Ciutat De Benidorm B 

1-1

 

1a. Regional Infantil – Fase: Lliga – Grup: 5 – Jornada 6 

U.D. Carcaixent “B” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” 

1-2

 

2a. Infantil “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 3 – Jornada 4 

C.D. Contestano “A” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “E” 

3-6 

 

2a. Infantil “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “D” / L’Olleria C.F. “A” 

0-5

 

2a. Regional Femenina Valenta – Fase: Lliga – Grup: 3 – Jor. 4 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” / C.F.U.D. Picassent “A” 

5-3

 

Lliga Cadet-Infantil Fem. Valenta – Fase: Lliga – Grup: 4 – Jor. 4

Almussafes C.F. / Ciutat De Xátiva C.F.B. 

0-7

FUTBOL-8:

Aleví 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “G” / C.D. Enguera “A” 

0-11

 

Aleví 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 4 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” / C.D. Albaidense “A” 

12-0

 

Aleví 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

C.F. Atletic Muro “C” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “E” 

0-2

 

Aleví 2n Any “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Carlet Emf C.F. “C” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “C” 

2-6

 

Aleví 1r Any “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” / Almussafes C.F. “B” 

6-1

 

Aleví 1r Any “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “D” / U.D. Alginet “”D”” 

0-6

 

Aleví 1r Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 6 

C.D. Bocairent “B” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “F” 

2-3

 

Benjamí 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 4 

C.D. S.B. Ontinyent “D” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “D” 

6-1

 

Benjamí 2n Any “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 2 – Jornada 6 

Sollana C.F. “A” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “C” 

2-2

 

Benjamí 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 6 

C.H. La Salle “A” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” 

Dimarts 05/11/2019 18.15 Camps Del Serpis 1 F-8 Camp 1-A

 

Benjamí 1r Any “La Ribera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jornada 6 

Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” / C.F. U.D. Ciutat De Cullera “B”

0-2

 

Prebenjamí 2n Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jor. 6

C.F. Atletic Muro “A” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “A” 

0-1

 

Prebenjamín 1r Any “La Costera” – Fase: Lliga – Grup: 1 – Jor. 4

C.F. Racing Xativa “C” / Ciutat De Xátiva C.F.B. “B” 

8-0

 

Lliga Femenina Base Valenta – Fase: Lliga – Grup: 4 – Jornada 4

Ciutat De Xátiva C.F.B. “”A”” / C.F. O.E. Gandia “A” 

10-0

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *